Emlak Web Site Tasarımı

tarafından
258
Emlak Web Site Tasarımı
Emlak Web Site Tasarımı

ARGİŞ BİLİŞİM, sizler için, ekonomik şartlarda web sayfalarına sahip olabilmeniz için hazır web siteleri hazırladı. Bu sitelerin tümü hem mobil / tablet uyumlu, hem de istediğiniz zaman içeriklerini değiştirebileceğiniz ve kolayca kullanabileceğiniz yönetim paneli içermektedir. Şu anda mevcut sektörlere aşağıda ulaşabilirsiniz. Her geçen gün yeni sektörleri portföyümüze katmaktayız. Eğer sizin bir internet siteniz yoksa, bizimle iletişime geçerek uygun ve benzer fiyattan siz de web sitesi sahibi olabilirsiniz.

  • Ortalama Puan
    0.0

Hazır Emlak Sitesi projesi gayrimenkul siteleri ve emlak ofisleri için uygun fiyatlarla Emlak web sitesi sahibi olmaları için yapılmış olan bir projedir. Diğer sektörlerde de olduğu gibi emlak Web sitesi de Cep telefonu, tablet görünümlerine uyumlu ve aynı zamanda içeriklerini çok basit bir şekilde güncelleyebileceğiniz bir yönetim paneli içermektedir.

Emlak Sitesi olmayan Emlakçı kalmasın. Bir emlak sitem olsun diyen emlakçılar için web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #ARGİŞBİLİŞİM ile yayına girmiştir.

Emlak sitesi sahibi olmak isteyen firmalarımız için, google da bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan facebook kadar kolay güncellenebilen web tasarım’ına sahiptir.

Modern görünüme sahip ve son teknolojiler kullanılarak hazırlanan emlak temalarımızdan beğendiğinizi seçin sizin adınıza hazırlayalım.

Kolay kullanıma sahip yönetim panelinde emlağınıza ait; 

Emlak No, Emlak Tipi, Aidat Bedeli, Garaj Sayısı, Bina Yaşı, Emlak Durumu, Alanı, Oda Sayısı, Eşya Durumu, Bulunduğu Kat, Yayınlanma Yarihi, Emlak Fiyatı, Banyo Sayısı, Kredi Durumu, Kat Sayısı, Isıtma Sistemi 

gibi özellikleri kayıt edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Gelişmiş Arama seçeneğiyle site ziyaretçileriniz ilanlarını kriterlerine göre aratarak, kolayca istedikleri emlağa ulaşabileceklerdir.

Harita Desteğiyle ziyaretçileriniz kolaylıkla emlağın yerini tespit edebileceklerdir.

İlana video ekleme özelliği sayesinde youtube kanalıyla çektiğiniz gayrimenkulun videosunu ilanınızda yayınlayabilirsiniz.

Gelişmiş Türkçe Paneli sayesinde kolayca emlak girişinizi, düzenlemesini, resim ve video eklemesini yapabilirsiniz.

Danışman ekleme özelliği sayesinde şirket bünyesinde çalışanlarınıza özel kullanıcı adı ve şifre belirleyerek, kendilerine ait yönetim panelinden emlak girişi yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal mail kullanabilme; adresinizin uzantısına sahip mail adresi kullanabilmenize imkan sağlıyoruz.

Tema renk değişikliği, istenildiği takdirde temanızda tek tuşla renk değişikliği yapabilirsiniz.

Gelişmiş Self Seo Linkler
Gelişmiş Slider 
Kurumsal Sayfalar
Haberler / Duyurular
Bilgi  Sayfaları
Tanıtım Videoları  Galerisi
İletişim Sayfası ve İletişim Formu
Google Maps
Yönetim Paneli Özellikleri
Gelişmiş Yönetim Paneli
Seo Alanları Kontrolu
Manşet Yönetimi
Projeler Yönetimi – Sınırsız Ekle, Düzenle,  Kaldır,
Mesaj Yönetimi iletişim sayfasından ulaşan birini anında cevap yazabilme
Kurumsal Sayfalar
Sınırsız Alt Sayfa Ekle
Sınırsız Kategori Düzenle
Video Galerisi Yönetimi ile her projenin videosu ayrı yayınlama imkanı

Daha birçok Özellikleri ile beraber …..

BAZI REFERANSLARIMIZ :