Hangi burçlar birbirleriyle anlaşamaz? İşte zıt burçlar!

tarafından
211
Hangi burçlar birbirleriyle anlaşamaz? İşte zıt burçlar!
Hangi burçlar birbirleriyle anlaşamaz? İşte zıt burçlar!

Çoğu kişi burcunun özelliklerini okurken kendisi ile uyumlu olan burçları okur.

  • Ortalama Puan
    0.0

Çoğu kişi burcunun özelliklerini okurken kendisi ile uyumlu olan burçları okur.


Peki, burcunuzun zıt olduğu en az anlabildiğiniz burçları merak ediyor musunuz? İşte sizlere birbirine zıt burçlar

Hangi burçla çok iyi anlaşıp hangi burçla asla anlaşamayacağınızı merak ediyorsanız bu haber tam size göre…

KOÇ: Koç insanın öz güveni yüksektir ve kendini ön planda tutmayı sevenler. Ancak bu özellikleri sebebi AslanAkrep ve Kova insanı ile anlaşmakta zorluk çeker. 

BOĞA: Boğa insanının hedefleri sabittir ve asla değiştirmez. Bu nedenle Yengeç, Oğlak ve Terazi gibi değişkenlik gösteren burçlara sahip kişilerle anlaşması daha zordur. 

İKİZLER: İkizler burcu değişken, araştırmaya meraklı, kararsız ve çok çabuk fikir değiştiren bir burçtur. Bu nedenle YayBaşak ve Balık burçları İkizler burcunun tam karşısında yer alır. 

YENGEÇ: Yengeç burcunun karşıt burcu oğlaktır. Oğlak insanı ile hemen hemen hiç anlaşamaz. Çünkü Yengeç duygusal bir yapıya sahiptir; Oğlak’ın gerçekçi yapısı ile uyum sağlayamaz. 

ASLAN: Aslan burcunun karşıt burçları ise Boğa, Akrep ve Kova’dır. Bu burçlar Aslan insanını kendini beğenmiş bulmaktadır. 

BAŞAK: Başak burcu insanının aşırı titiz yapısı ve her hareketi önceden hesaplaması hızlı hareket etmeyi seven Yay, Koç ve Aslan ile uyuşmaz. 

TERAZİ: Koç, Yengeç ve Oğlak burçları için Terazi insanı anlaşılması zor bir kişiliğe sahiptir. Bu burçlar, Terazi’nin zıt burçlarıdır. 

AKREP: Akrep insanın aşırı başına buyruk hareketleri Aslan, Kova ve Boğa burçlarını zamanla yorar ve Akrep insanını çekilmez biri olarak görürler. 

YAY: Coşkulu ve dikkatsiz olan Yay burcu insanın zıt burçları İkizler, Başak ve Balık’tır. Bu burçlar Yay burcu insanını kaprisli ve aşırı iyimser bulurlar. 

OĞLAK: Karşıt burçları Yengeç, Terazi ve Koç’tur. Oğlak burcunun aşırı sabırlı ve düzenli halleri karşıt burçları tarafından sıkıcı bulunur. 

KOVA: Kova insanı toprak grubunda olan Boğa, Başak ve Oğlak burcu ile neredeyse hiç anlaşamaz. 

BALIK: Balık insanı dışa dönük ve hareketli burçlarla anlaşamaz. Özellikle İkizler, Başak ve Yay burçları Balık insanı için anlaşılmaz olacaktır.

Kaynak: Yasemin.com