TAŞIMACILIK/LOJİSTİK WEB SİTESİ

tarafından
216
TAŞIMACILIK/LOJİSTİK WEB SİTESİ
TAŞIMACILIK/LOJİSTİK WEB SİTESİ

ARGİŞ BİLİŞİM, sizler için, ekonomik şartlarda web sayfalarına sahip olabilmeniz için hazır web siteleri hazırladı. Bu sitelerin tümü hem mobil / tablet uyumlu, hem de istediğiniz zaman içeriklerini değiştirebileceğiniz ve kolayca kullanabileceğiniz yönetim paneli içermektedir. Şu anda mevcut sektörlere aşağıda ulaşabilirsiniz. Her geçen gün yeni sektörleri portföyümüze katmaktayız. Eğer sizin sektörünüz yoksa, bizimle iletişime geçerek uygun ve benzer fiyattan siz de web sitesi sahibi olabilirsiniz.

  • Ortalama Puan
    0.0

Taşımacılık ve Nakliye Sektörü faaliyet göstermekte olan firmalarımız için web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #ARGİŞBİLİŞİM ile yayına girmiştir.

Taşımacılık ve Nakliye sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalarımız için, google da bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan facebook kadar kolay güncellenebilen web tasarım’ına sahiptir.

Yeni projelerini anında web sayfasına ekleyebilmekte, projeleriyle ilgili görsel çalışmaları, animasyon modülleriyle estetik biçimde yayınlayabilmektedir. 


Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce alıcıya ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak #enyeniweb ile mümkündür.

#ARGİŞBİLİŞİM ile web sayfası sahibi olmak artık hem çok hızlı hem de çok ucuz üstelik demo sayfalarda gördüğünüz tüm içerik ile beraber siteniz hazır halde 1 gün içinde teslim ediyoruz.

idaalıyız, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni haber ve resimleri projel işlerinizi ve taşımacılık faliyetlerinizi  anında yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz.
 
Taşımacılık ve Nakliye , hızla gelişen ve büyüyen bir sektör ve web siteleri sayesinde tüm dünyaya açılma imkânı elde etmişlerdir. 


Bu gün tüm tüketiciler öncelikli arama yerleri internet ortamındadır. İlk elemelerini internetten web sayfası gördükleri firmalara göre yapmaktadırlar. Kaliteli web sitesi güvenilirliğini kanıtlayan firmalar, kısa zaman içinde çok ziyaretçi çekerek kendi reklamlarını çok az bir ücret karşılığında yapmayı başarmaktadırlar. 

Haklarında bilinmesini istedikleri tüm bilgileri web sayfalarına ekleyerek, ziyaretçilerini bilgi sahibi etme şansını yakalamaktadırlar. 

Taşımacılık ve Nakliye  temaları ile, Şirketinizin bütün ayrıntılarını, kalite ve özelliklerini, Faliyet alanlarını ve daha pek çok detayı kitlelere ulaştıracak şekilde hazırlanmıştır.
#ARGİŞBİLİŞİM ile Arama motorlarında üst sıralara yerleşmek ve seo uyumlu sitelerimizden uygun fiyatlar ile satın almak için, hemen bize ulaşın ve yazılımcılarımız sizle beraber çalışmaktan mutlu olacaktır.

Taşımacılık Ve Nakliye projemizin Özellikleri

Gelişmiş Self Seo Linkler
Gelişmiş Slider 
Kurumsal Sayfalar
Haberler / Duyurular
Bilgi  Sayfaları
Tanıtım Videoları  Galerisi
İletişim Sayfası ve İletişim Formu
Google Maps
Yönetim Paneli Özellikleri
Gelişmiş Yönetim Paneli
Seo Alanları Kontrolu
Manşet Yönetimi
Projeler Yönetimi – Sınırsız Ekle, Düzenle,  Kaldır,
Mesaj Yönetimi iletişim sayfasından ulaşan birini anında cevap yazabilme
Kurumsal Sayfalar
Sınırsız Alt Sayfa Ekle
Sınırsız Kategori Düzenle
Video Galerisi Yönetimi ile her projenin videosu ayrı yayınlama imkanı

Daha birçok Özellikleri ile beraber …..

BAZI REFERANSLARIMIZ :