TEMİZLİK ŞİRKETİ WEB SİTESİ

tarafından
159
TEMİZLİK ŞİRKETİ WEB SİTESİ
TEMİZLİK ŞİRKETİ WEB SİTESİ

Hazır Temizlik Sitesi projesi Temizlik şirketleri için uygun fiyatlarla Temizlik web sitesi sahibi olmaları için yapılmış olan bir projedir. Diğer sektörlerde de olduğu gibi Temizlik Web sitesi de Cep telefonu, tablet görünümlerine uyumlu ve aynı zamanda içeriklerini çok basit bir şekilde güncelleyebileceğiniz bir yönetim paneli içermektedir.

  • Ortalama Puan
    0.0

Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis, İş Yeri, Ev Temizliği alanında faaliyet göstermekte olan firmalarımız için web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #ARGİŞBİLİŞİM ile yayına girmiştir.

Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis, İş Yeri, Ev Temizliği ve buna benzer  sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalarımız için, Google da Kolaylıkla Bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan Facebook kadar kolay güncellenebilen web tasarım’ına sahiptir.

Daha çok kişiye ulaşmaya ne dersiniz. İnternet üzerinden yeni müşteriler bulup ağınızı neden genişletmeyesiniz.  Web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #ARGİŞBİLİŞİM ile yeni üyeler kazanın işinizi internete taşıtın.

Yeni müşterilere anında web sayfasından bulabilme, satış ağınızı genişletmeniz ile ilgili görsel çalışmaları, animasyon modülleriyle estetik biçimde yayınlayabilmektedir. 

Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce alıcıya ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak ve yeni müşteriler bulmak #ARGİŞBİLİŞİM ile mümkündür.

En Yeni Web ile web sayfası sahibi olmak artık hem çok hızlı hem de çok ucuz üstelik demo sayfalarda gördüğünüz tüm içerik ile beraber siteniz hazır halde 7 gün içinde teslim ediyoruz.

En Yeni Web ile idealiyiz, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni haber ve resimleri yeni iş ortaklarınıza anında yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz.

Gelişmiş Self Seo Linkler
Gelişmiş Slider 
Kurumsal Sayfalar
Haberler / Duyurular
Bilgi  Sayfaları
Tanıtım Videoları  Galerisi
İletişim Sayfası ve İletişim Formu
Google Maps
Yönetim Paneli Özellikleri
Gelişmiş Yönetim Paneli
Seo Alanları Kontrolu
Manşet Yönetimi
Projeler Yönetimi – Sınırsız Ekle, Düzenle,  Kaldır,
Mesaj Yönetimi iletişim sayfasından ulaşan birini anında cevap yazabilme
Kurumsal Sayfalar
Sınırsız Alt Sayfa Ekle
Sınırsız Kategori Düzenle
Video Galerisi Yönetimi ile her projenin videosu ayrı yayınlama imkanı

Daha birçok Özellikleri ile beraber …..

BAZI REFERASNLARIMIZ :
https://gotemizlik.com/
https://goldtemizlikhizmetleri.com/