Whatsapp Link Oluşturma Nasıl Yapılır?

tarafından
444
Whatsapp Link Oluşturma Nasıl Yapılır?
Whatsapp Link Oluşturma Nasıl Yapılır?

WhatsApp link oluşturma nasıl yapılır? konuusunu inceleyerek, müşterilerinizle daha kolay iletiişime geçebilir ve hızlı işlem yapabilirsiniz.

  • Ortalama Puan
    0.0

İçerikler Tablosu

WhatsApp link oluşturma nasıl yapılır? konuusunu inceleyerek, müşterilerinizle daha kolay iletiişime geçebilir ve hızlı işlem yapabilirsiniz.

WhatsApp ülkemizde ve dünyada internet üzerinden iletişim kurma noktasında en popüler uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama çerçevesinde özellikle pek çok şeyi bir arada yapabilirsiniz. Uygulama içerisine girdiğiniz andan itibaren sizlerin ilgisini çeken pek çok özellik bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere WhatsApp link oluşturma kısmının nasıl yapıldığını anlatmak istiyoruz.

İnsanlarla basit bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız eğer bunu WhatsApp aracılığı ile yapabilirsiniz. Özellikle bir hizmet verdiğinizde ve bunu ticari olarak kullandığınız bu özellik son derece faydalıdır. İnsanlar telefonunuza sizin numaranızı kaydetmeden hemen sizinle iletişim kurmaya başlayabilirler. Birazdan bunu nasıl yapacağınızı ve karşınızdaki ile 1 saniyenin de altında bir sürede nasıl iletişim kurabileceğinizi yazımızda sizlere göstereceğiz.

WhatsApp ile Neler Yapılabilir?

Ancak ondan önce sizlere WhatsApp ile neler yapabilirsiniz onu anlatmak istiyoruz.

  • Öncelikli olarak burada rehberinize kayıtlı olan kişilerle konuşabilirsiniz.
  • Rehber listenizdeki insanlarla bu platform üzerinden video, resim gönderiminde bulunabilirsiniz.
  • Yine adres defterinizdeki kişilerle platform üzerinden internet ortamında canlı arama ve canlı videolu görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Bunların haricinde internet üzerinden kişilerle mesajlaşabilirsiniz.
  • Bir grup oluşturarak o grup içerisindeki herkese açık konuşmalar, paylaşımlar yapabilirsiniz.

Bunlarla birlikte son derece profesyonel bir şekilde bu platformu kullanarak ticaret yapabilirsiniz. Ticaret yapacağınız ortamlarda telefon numaranız gözükmeden kişilerle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

WhatsApp Link Oluşturma

Ticaret yaptığınız platformlar üzerinden sizinle rahat bir şekilde iletişim kurulabilmesi için WhatsApp link ekleme özelliğini kullanmak isteyebilirsiniz. Özellikle insanların tek tek telefon numarasını girmesine gerek kalmadan bu linklere tıklayarak karşısındaki kişilerle daha aktif bir şekilde iletişim kurdukları gözlemlenmiştir. Yani sizinle iletişim kuracak olan kişi sayısındaki artış gözle görülür boyutlarda olacaktır. Bunun haricinde aşağıdaki yollarla sizlerde bu şekilde link oluşumu yapabilirsiniz.

Link paylaşımı yapacağınız platforma giderek tırnak işareti içerisindeki şu kodu eklemeniz yeterlidir. “https://api.whatsapp.com/send? phone=telefonnumarası” bu aşamadan sonra yapmanız gerekenlerin hepsi bu kadardır. “Telefon numarası” yazan yere “905” ile başlayarak kendi numaranızı eklemeniz halinde artık sizde diğer insanlar gibi bir link paylaşımı yapabilir hale geleceksiniz.

Whatsapp günümüzde en çok iletişim kurulan platformlardan bir tanesidir. Milyarlara kadar ulaşan program yüklü telefon sayısı ile birlikte sadece ülkemizde değil, dünyada en çok kullanılan programlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Sizlerde bu uygulamayı kullananlar arasında olmalısınız ki böyle bir arayış içerisine girdiniz. İşte sizlere bu yazımızda anlattığımız Whatsapp tıkla sohbet et özelliği ile birlikte sizinle etkileşim içerisine giren insan sayısını ciddi ölçüde arttırabilirsiniz.

Sonuç olarak; kaliteli bir şekilde hizmet aldığınız bu ortamlarda sizinle yapılacak olan alışverişin artışına neden olacaktır. Sizlerde kaliteli bir şekilde bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız eğer bloğumuza göz atarak profesyonellik anlamında bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.