Youtube Analiz Araçları

tarafından
383
Youtube Analiz Araçları

İçerikler Tablosu

Google arama motorundan sonra en büyük sitelerden biri olan video arama motoru Youtube anailzi bugünki konumuz. Youtube analizi deyince rakip kanalların onlara ait videoların incelemesinden tutun sizin kanalınıza ait verilerin analiz edilmesine kadar her türlü işlem aklınıza gelmelidir.

İster bir marka, ister bir kişiye ait youtube kanalını yönetiyor olun isterseniz bir youtuber olun mutlaka ihtiyacınız olacağını düşündüğüm youtube analiz araçlarını sizlerle paylaşmak istedim. Olumlu olumsuz düşüncelerinizi yorum olarak benimle paylaşabilirsiniz.

En iye youtube analiz araçları

 • NoCopyrightSounds : Bu, Telif Hakkı Olmayan müzik koleksiyonuna sahip bir YouTube kanalıdır.
 • Semrush , dijital pazarlamacıların övgülerinden vazgeçemeyeceği en beğenilen bir araçtır. SEO, PPC, rekabetçi araştırma, sosyal medya ve içerik için tek elden bir çözümdür. Web sitenizin performansına genel bir bakış için analiz aracını da kullanabilirsiniz. Semrush size youtube etiketleri belirleme ve üretme konusunda da yardımcı olacaktır.
 • Canva , afişler, sunumlar, posterler vb. Tasarlamak için https://www.semrush.com/news/youtube-is-now-part-of-service/?ref=201705rVlG&refer_source=&utm_source=berush&utm_medium=promo&utm_campaign=linkin mükemmel bir araçtır. YouTube afişi oluşturmak da bir istisna değildir.
 • KeywordTool.io Youtube için anahtar kelime ve etiket üretici ücretsiz araçlardan birisi
 • VidIQ
 • Final Cut Pro X : En zengin özelliklere sahip ve gelişmiş video düzenleme yazılımını isteyen Mac kullanıcıları için Final Cut Pro X önerilir.
 • Tubebuddy En iyi YouTube pazarlama aracıdır. Ancak bunun dışında küçük resimler de oluşturabilir. Önceden hazırlanmış şablonlarından birini kullanabilir veya videodan bir kare seçip düzenleyebilirsiniz.
 • Cyfe Detaylı ttrafik analizine ek olarak, Cyfe size hangi anahtar kelimeler için sıralamaya girdiğinizi ve hangilerinin çeşitli arama motorlarında en çok arananpopüler kelimelerden olduğunu gösterebilir.
 • Tubebuddy , YouTube için en iyi pazarlama aracı olmanın yanı sıra, TubeBuddy ayrıca daha fazla fikir bulmanıza ve YouTube arama sonuçlarında daha iyi sıralamaya yardımcı olacak Anahtar Kelime Gezgini ve Arama Sıralaması İzleme sunar. En iyisi, size tek bir çatı altında hepsi bir arada bir çözüm sunarak kanalınızı yönetirken tüm çabalarınızı en aza indirmesidir. Bu araç tüm YouTuber’lar için harika bir kaynaktır.
 • YouTube Studio , YouTube’un resmi video düzenleme ve çok kanallı yönetim yazılımıdır. YouTube Studio, kullanımı kolay analizler, filtreleme ve yorumlara yanıt verme ile kanal ve video performansının izlenmesine olanak tanır.
 • Trint , konuşmaları metne çevirme konusunda bir uzmandır. Ses-video içeriğinizi aranabilir verilerde analiz etme ve büyütme potansiyeline sahiptir ve bu, içeriğinizin SEO geliştirmesinde de büyük bir rol oynar.Trint, doğru transkriptler ( videodaki sesleri yazıya dönüştürme ) oluşturmak için dünyanın üstün otomatik metne konuşma algoritmalarını kullanır. Kullanımı kolay Trint Editor, orijinal ses ve videoya metin ekler, böylece Trint Editor’dan çıkmadan konuşma metninizi arayabilir, doğrulayabilir ve gerekirse düzeltebilirsiniz. Trint, İngilizce , Avrupa İspanyolcası, Avrupa Fransızcası, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Lehçe, Fince, Macarca, Hollandaca, Danca ve İsveççe dil modelleriyle uyumludur.
 • PremiumBeat , videolar, filmler, uygulamalar, oyunlar ve televizyon programları dahil olmak üzere yeni ve geleneksel medya projelerinde kullanılmak üzere özel, yüksek kaliteli parçalar ve ses efektleri sağlar.
 • Vidooly , hedef kitlenizin büyük video platformlarındaki davranışını izlemeye olanak tanıyan bir video performans ölçüm aracıdır. Vidooly, hedef kitle ilgi alanları ve içerik trendleri gibi farklı yönler hakkında doğru analizler sağlar. İzleyicilerinizle bağlantı kurmak için daha iyi içerik oluşturmak için bunu kullanabilirsiniz.
 • Cameleon Live, Facebook ve Youtube’da aynı anda canlı yayın yapabilmenizi sağlar. Hatta canlı yayınınızı başlatabilir ve ağlarınızı anında açıp kapatabilirsiniz. İOS, macOS ve Windows cihazlarınız üzerinden herhangi bir yapılandırma ve karmaşıklıkla başlıca Sosyal Ağlara, RTMP Medya Sunucularına yayın yapabilirsiniz.
 • https://www.tubics.com/ gerçekten güzel bir analiz aracı
 • Agorapulse, kullanıcıların hesaplarını izlemelerine, kötü trolleri tespit etmelerine ve tüm yorumları okuyup yanıtlayabilmeleri ve önemli bir sohbeti asla kaçırmamaları için YouTube yorumlarını yönetmelerine olanak tanır.
 • SocialBlade : SocialBlade, çoğu profesyonel YouTuber tarafından kullanılan popüler bir istatistik takibi.